Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Żegnamy Horyzont 2020 – do zobaczenia w Horyzoncie Europa!

  • Opublikowano: 30 grudnia 2020
  • Autor: redakcja

Szanowni Państwo,

Newsletter, który Państwo otrzymaliście jest ostatni w tym roku i w programie Horyzont 2020. Od 1 stycznia 2021 r. rozpoczyna się nowy Program Ramowy Horyzont Europa. Funkcję Krajowego Punktu Kontaktowego do HE będzie sprawowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Dlatego kolejny newsletter, który otrzymacie, będzie połączonym newsletterem KPK i NCBR.

Zmieni się jego forma i struktura, ale nie zmieni się to, że nadal będziemy Państwa informować o konkursach organizowanych przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont Europa, o naszych szkoleniach i warsztatach  oraz o europejskich wydarzeniach związanych z programami ramowymi w obszarze badań i innowacji.

Nie musicie Państwo podejmować żadnych działań – nowy newsletter będzie trafiał do skrzynek mailowych tych osób, które zapisały się nań w domenie KPK. Jeśli subskrybujecie Państwo również newsletter NCBR – nie ma obaw, że otrzymacie dwa takie same newslettery.  Odbiorcy dotychczas osobnych newsletterów KPK i NCBR otrzymają jeden, połączony newsletter.

Już dziś życzymy Państwu miłej lektury i do zobaczenia w nowym Programie Ramowym UE Horyzont Europa!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.