Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

„Gwiazdy Horyzontu 2020” rozdane

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Krakowie przyznał nagrody i wyróżnienia dla najaktywniejszych uczestników i podmiotów w kończącym się programie ramowym KE – Horyzont 2020.

Koniec roku to dla wielu instytucji czas sprawozdań i raportów. Rok 2020 jest dla działalności RPK Kraków o tyle wyjątkowy, że przyszedł czas na podsumowanie kończącego się w tym roku 8. Programu Ramowego UE Horyzont 2020 i przygotowanie się na inaugurację nowego działania UE w przyszłym roku – Horyzontu Europa.

Tradycyjnie na zakończenie kolejnego programu ramowego, krakowski RPK przeprowadził konkurs na „Najaktywniejszego uczestnika Programu Ramowego Horyzont 2020” z województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie tytułem honorowym „Gwiazda Horyzontu 2020” podmiotów uczestniczących w projektach realizowanych w ramach programu Horyzont 2020, według następujących czterech kategorii zapisanych w regulaminie konkursu (dane aktualne na 30 października):

  • Uczelnia,
  • Instytut badawczy,
  • Przedsiębiorstwo,
  • Nagrody indywidualne.

Przyznano również dwie nagrody specjalne za popularyzację nauki i programu Horyzont 2020.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.